بسته‌های جذب و استخدام

0

رایگان

  • 1 موقعیت شغلی فعال
  • 1 ناظر رزومه
  • 1 سال
6.9 میلیون تومان

سازمانی

  • 8 موقعیت شغلی فعال
  • 5 ناظر رزومه
  • 1 سال
با ما تماس بگیرید

نامحدود

  • نامحدود موقعیت شغلی فعال
  • نامحدود ناظر رزومه
  • 1 سال

بسته‌های مدیریت عملکرد

0 هزار تومان
برای هر نفر/ ماه
سه ماهه یک ساله*
لطفا مدت پلن خود را انتخاب نمایید
20کارمند
0
هزار تومان
برای یک سال
ارسال درخواست کارجو
اعلان وضعیت کارجو
مدیریت پروفایل کاربران
مرتب سازی رزومه‌ها
مدیریت دسترسی به رزومه‌ها
امتیاز دهی به کارجویان
تفکیک موقعیت‌های شغلی
صفحه سازمان
تقویم زمان مصاحبه
تست‌های مهارتی و روانشناسی
پایپ لاین جذب و استخدام
پروفایل کارمندان
تعیین وضعیت کارمندان
اطلاعات قرارداد‌ها
اطلاعات پروفایل فردی
مدیریت پروفایل کارمندان
لینک عضویت در سازمان
ایمپورت اطلاعات کارمندان از طریق اکسل
ایجاد فرم ارزیابی سازمانی
تحلیل ترک کار
قالب‌های آماده ارزیابی
نمودار‌های ارزیابی کارنامه‌های آنلاین
خروجی گزارش اکسل فرم‌های ارزیابی 360 درجه

سوالات متداول

بیش از 200 کارمند دارید؟

شما از سامانه‌های یکپارچه مدیریت منابع استفاده می‌کنید ولی این سامانه‌ها جوابگوی مشکلات شما نیستند؟ درست انتخاب کردید سنجمان برای منابع انسانی شما شرکت‌های بزرگ پیشنهادات ویژه ای دارد. از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا به صورت حضوری امکانات مخصوص سنجمان برای شما ارائه شود.

30 روز رایگان

شما می توانید 1 ماه به صورت رایگان از امکانات سنجمان استفاده کنید. تست کنیدمطمئن باشید ضرر نمی کنید در پایان 30 روز استفاده می توانید از بسته‌های سنجمان برای تمدید دوره استفاده اقدام کنید. امکانات سنجمان هر دو هفته یکبار افزایش پیدا می کند یعنی از ابتدا تا انتهای دوره استفاده شما با امکانات هیجان انگیزی رو به رو خواهید شد.

استارت آپ

ما هم مثل شما استارتاپ بودیم و سختی‌های استارتاپ رو با گوشت و پوست خود حس کردیم برای همین برای استارتاپ‌های زیر 10 نفر سنجمان برای همیشه رایگان است. امیدواریم خیلی زود شما رشد کنید و به دهها و صدها کارآفرین جوان تبدیل شوید. نگران نباشید در آن روز سنجمان به همین اندازه امروز از شما حمایت میکنه و در کنار شماست.

مدیریت فرایند جذب و استخدام(ATS)

تا امروز برای تجمیع و مدیریت رزومه‌ها از ایمیل استفاده می کردید؟ پس حتما به مشکلات زیادی بر خوردید. گم شدن رزومه‌ها و غیر قابل ردگیری بودن آنها و بسیاری از مشکلات دیگر. سنجمان با ایجاد امکان مدیریت گرافیکی رزومه ها امکان تعیین وقت مصاحبه و اطلاع رسانی آنلاین در کنار امکان امتیازدهی افراد مختلف به رزومه‌ها ابزار مناسبی برای مدیریت بهتر رزومه‌های دریافتی شما می باشد.

مدیریت پروفایل کارجویان

دیگر لازم نیست نگران گم شدن اطلاعات کارمندان خود در پوشه‌ها باشید با پروفایل آنلاین کارمندان خود ضمن اینکه همیشه اطلاعات قابل دسترس است امکان جستجو و فیلتر کردن کارمندان وجود دارد. یادآوری زمان قرار داد و تولد کارمندان و امکان ثبت کردن وقایع مهم سازمان در تقویم سازمان از دیگر امکانات پروفایل کاربری سنجمان است.

مدیریت عملکرد

تا امروز راهی برای ارزیابی واقعی کارمندان خود نداشتید؟ امکانات مدیریت عملکرد سنجمان به شما قابلیت پیگیری عملکرد کارمندان در دوره‌های ارزیابی را می دهد. قابلیت بازخورد آنلاین و تعیین سنجه‌های کلیدی برای هر شغل بینش شما از سازمان و کارمندان را افزایش خواهد داد. در نهایت گزارش‌های جامع و کامل سنجمان از عملکرد تیم‌های کاری و تک تک افراد سازمان به شما کمک می کند تا از وضعیت‌های دشوار منابع انسانی به سلامت عبور کنید.